• Ve čtvrtek 13. září od 16 h se koná pravidelná členská schůze. Z důvodu rekonstrukce Šeříkovky se koná schůze opět v Kulturním zařízení JAS. Se svou ryze pěstitelskou přednáškou k nám přijede Zdeněk Jára ze Štěpánova (Olomouc). Zdeněk je zkušený pěstitel, o čemž jsme se mohli přesvědčit na vlastní oči během našeho zájezdu na Olomoucko před dvěma lety. Máme se tedy na co těšit. A potěšitelné je i to, že zůstane do soboty a aktivně se zúčastní také Kolokvia.

  Přátelé, užijte se léta a s těmi, s kterými se nepotkáme na četných letních akcích, se těšíme nashledanou v září.     

   

  Kulturní dům JAS s.r.o., Jablonského 39, Plzeň 32600, http://jasplzen.cz/

  https://mapy.cz/s/2FFxo

  Nejbližší tramvajové zastávky: linka č. 2 – „Sladkovského, U Duhy“; linka č. 1 – “Jedlová“
  Nejbližší trolejbusová zastávka: linka č. 12 – „Sladkovského“

  Parkování -  vpřilehlých ulicích, nebo nejbližší velké parkoviště TJ Lokomotiva

  a Bazén Slovany.

   
 • Vážení přátelé kaktusářské turistiky. Pokud se chystáte navštívit některé sbírky na Plzeňsku, není nic jednoduššího, než se podívat do rubriky "Naše sbírky" a cestu si jednoduše sami naplánovat. Naleznete zde veškěré potřebné informace včetně doporučeného levného ubytování nebo stravování pro větší skupiny. Interaktivní mapa Vám pak pomůže k rychlé orientaci. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a že se sem budete rádi vracet.

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.