Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Návody na používání fóra. Rady při řešení problémů s používáním fóra.
  • Strana:
  • 1

Téma:

Re: Problémy s registrací - nestandardní nicky a domény mailu 04. kvě 2011 13:35 #2469

  • jmusil
  • Avatar uživatele jmusil
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2021
  • Obdržená poděkování 2598
Já bych si jen dovolil menší poznámku.
Internet je světem anonymity, budiž, ale kaktusáři se mezi s sebou dost znají, rádi se kamarádí a nakonec i na různých akcích setkávají. A tak trochu mi nesedí se v tomto celkem uzavřeném prostoru schovávat za nickname bez jakéhokoliv upřesnění.
Je fajn, když člověk o druhém alespoň ví, že ten je z Brna, ten zas z Opavy a uplne super je , když třeba i ví s kým že to vlastě komunikuje.
Tím nemyslím, že není vhodné používat Nick, ale tím myslím, že by bylo faj mět třeba v profilu nějaké bližší údaje . Myslím, že by nás to i trochu sblížilo a vzájemně otevřelo , co vy na to :?: :whistle:
Poděkovali: Filip Jelínek, miro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: Problémy s registrací - nestandardní nicky a domény mailu 04. kvě 2011 09:03 #2460

  • Filip Jelínek
  • Avatar uživatele Filip Jelínek Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2726
  • Obdržená poděkování 5473
Teď už to bude ok, další mazání ti nehrozí.:)
U tebe byl problém ne v nicku. Henry je ok, ale v tom, že to byl gmail a taky v mailový adrese, ta to rozštípla, asi víš, co mám na mysli ;)
Prostě se to skombinovalo - anglicky znějící jméno + gmail + obskurně znějící mailovka a bylo to :evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Filip Jelínek.

Re: Problémy s registrací - nestandardní nicky a domény mailu 04. kvě 2011 08:58 #2458

  • Henry
  • Avatar uživatele Henry
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2541
  • Obdržená poděkování 6772
Děkuji za vysvětlení. Můj nick je Henry a zároveň i mé jméno, tak snad to nevadí. E-mailovou adresu mám na gmail.com, což bude asi ten problém :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problémy s registrací - nestandardní nicky a domény mailu 04. kvě 2011 08:47 #2455

  • Filip Jelínek
  • Avatar uživatele Filip Jelínek Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2726
  • Obdržená poděkování 5473
Pokud se chcete registrovat a používáte nestandardní nicky typu kthx3ye, happymule, bigman381 atd atd...vymyslete si cokoliv, a pokud máte navíc mailovou adresu u gmailu, bebo v Rusku, tak se může s největší pravděpodobností stát, že vás budu já nebo jiný admin považovat za robota a odmázneme vaší registraci. Neberte si to osobně, ale je to tím, že ná fórum zaplevelujou průběžně registrace spambotů, takže se je snažíme eliminovat a tím mezi ně spadnete nechtěně.

Řešení je napsat mailem někomu z moderátorů, nebo adminů, aby registraci obnovili a aby pochopili, že jde ve vašem případě o skutečného uživatele fóra.

Úplně nejlepší řešení je ale používat nick, ze kterého je patrno, že jde o běžného uživatele. Například je prima použít vlastní jméno, ono to usnadní i komunikaci na fóru ;)
Ono třeba když někdo odpovídá "Ten chamaecereus Filthpigu856 ti pěkně vykvetl" tak to zní poněkud přihlouple, leč když nezná jméno a uživatel si dá tekhle idiotskej nick, tak mu nic jinýho nezbude. Tak to prosím uvažte než se zaregistrujete.

Předem díky všem novým uživatelům a přeju bezproblémovou registraci a spokojený užívání fóra KKP.

Filip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.081 sekund
Powered by Kunena fórum
   
Copyright © 2024 Klub kaktusářů Plzeň. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.