• Vážení přátelé kaktusářské turistiky. Pokud se chystáte navštívit některé sbírky na Plzeňsku, není nic jednoduššího, než se podívat do rubriky "Naše sbírky" a cestu si jednoduše sami naplánovat. Naleznete zde veškěré potřebné informace včetně doporučeného levného ubytování nebo stravování pro větší skupiny. Interaktivní mapa Vám pak pomůže k rychlé orientaci. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a že se sem budete rádi vracet.

   
 • img_articleVýstava KK Plzeň

  Srdečně zveme všechny příznivce kaktusů a jiných sukulentů na tradiční výstavu Klubu kaktusářů Plzeň, která se koná od soboty, 9.června 2018 od 9h do středy 13.června, 17h na obvyklém místě v Plzni Křižíkovy sady "U Zvonu".

  Letáček k výstavě si můžete stáhnout v pdf ZDE pdf nebo jako dokument ZDE docFormulář pro dovoz rostlin je ke stažení ZDE.

   

   

   
 • 000Nedělní návštěva

  V červnu se na nedělní návštěvu vydáme k Vaclavu Procházkovi do Černic. Václav má letitou sbírkou plnou krásných rostlin jak kaktusů, tak i sukulentů. Sejdeme se přímo na místě na adrese K Brdci 1, Plzeň-Černice. 

   

   

Kalendář akcí pro milovníky kaktusů a sukulentů

Zdroj: http://www.sukulenty-sps.cz/, Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jak vložit kalendář do mobilu:

Předpoklad je účet na google (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Součástí online služeb od google je totiž mimo jiné i Kalendář.

Další předpoklad - nějaký tzv. chytrý telefon s nainstalovaným kalendářem. Ten může být opět od googlu, ale mám vyzkoušené i další a bezproblémově načítají data z googlekalenáře. Je třeba být i na mobilu ovšem přihlášen na svůj google účet.

Další předpoklad - datové připojení mobilu k internetu. Nebo alespoň občasné připojení telefonu k internetu třeba přes wifi, aby se zaktualizovaly informace v kalendáři

Teď samotné přidání kalendáře. Lze to provést i v pc. Data z kalendáře se objeví i v kalendáři v mobilu, jestliže byly splněny výše uvedené předpoklady. Dole na kalendáři je tlačítko +. Kliknutím na něj si přidáš tento kalendář do svých google kalendářů.