Aktuality

  • Nejbližší členská schůze proběhne ve čtvrtek 12.října 2017 v Kulturním zařízení Šeříkovka. Přednášku bude mít Jarda Bohata: Mexiko – malé kaktusy pouště Chihuahua.

  • Nedělní návštěva se koná z důvodu Kolokvia netradičně o týden později a to 24.září od 10h u Radky Matulové a Jirky Mauleho ve Lhotě u Dobřan Na Plzeňce 2. Všichni jsou srdečně zváni. Tel. 608 276 673

  • Tradiční Kaktusářský bál se koná 25.listopadu 2017 od 20:00 v kulturním zařízení Šeříkovka na Slovanech. K tanci a poslechu hraje skupina CLASSIC BAND. Vstupenky budou v prodeji od říjnové schůze tj. od 12.10. u pokladníka klubu Karla Sladkého ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 606 645 180).

Kalendář akcí pro milovníky kaktusů a sukulentů

Zdroj: http://www.sukulenty-sps.cz/, Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jak vložit kalendář do mobilu:

Předpoklad je účet na google (e-mail: něTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Součástí online služeb od google je totiž mimo jiné i Kalendář.

Další předpoklad - nějaký tzv. chytrý telefon s nainstalovaným kalendářem. Ten může být opět od googlu, ale mám vyzkoušené i další a bezproblémově načítají data z googlekalenáře. Je třeba být i na mobilu ovšem přihlášen na svůj google účet.

Další předpoklad - datové připojení mobilu k internetu. Nebo alespoň občasné připojení telefonu k internetu třeba přes wifi, aby se zaktualizovaly informace v kalendáři

Teď samotné přidání kalendáře. Lze to provést i v pc. Data z kalendáře se objeví i v kalendáři v mobilu, jestliže byly splněny výše uvedené předpoklady. Dole na kalendáři je tlačítko +. Kliknutím na něj si přidáš tento kalendář do svých google kalendářů.