Kaktusářský zájezd na Moravu s kamarády z Rokycan

Na Moravu jsem s přáteli z Rokycan jezdil velice rád proto, že se jedná o perfektní partu lidí, kteří nezkazí žádnou legraci. Cítím se tam velice dobře, jako mezi svými. No a na Moravu se těším proto, že je to moje zamilovaná část republiky, ke které cítím krásný vztah, no a také proto, že přes den shlédneme zajímavé sbírky a večer si jdeme trochu odpočinout do sklípku, kde víno má správnou teplotu, klobáska příjemně pálí a uzený špek to dovršuje. Co víc si přát. Ať cholesterol ukáže, co umí. Zde se nálada vylepší natolik, že je člověku prostě fajn!

Nepamatuji si, že by se tam někdo sťal tak, že by druhý den neviděl na kytičky. A tak takový zájezd má vždy něco do sebe, na co se každý těší. I po organizační stránce to mají přátelé z Rokycan dobře zorga­nizováno, takže se nikde nebloudí a dobře to odsejpá. Na Moravě je zase trochu jiné složení sbírek, tak že je skutečně na co koukat.

Od posledního infarktu jsem s nimi nebyl a moc mi to schází, protože vím, o co přicházím. V té době jsem ležel pod přístroji, po obličeji plno hadiček a myslí jsem byl s vámi na Moravě. Totiž v té době jsem byl přihlášen, že se rovněž zúčastním, ale osud tomu chtěl jinak. Moc mě to mrzelo a moc jsem vzpomínal, kde se asi nacházíte, jaké tam máte po­časí a tak dále. Věřím, že si to někdy jindy vynahradím.

   
Copyright © 2019 Klub kaktusářů Plzeň. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.