• Vážení přátelé kaktusářské turistiky. Pokud se chystáte navštívit některé sbírky na Plzeňsku, není nic jednoduššího, než se podívat do rubriky "Naše sbírky" a cestu si jednoduše sami naplánovat. Naleznete zde veškěré potřebné informace včetně doporučeného levného ubytování nebo stravování pro větší skupiny. Interaktivní mapa Vám pak pomůže k rychlé orientaci. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a že se sem budete rádi vracet.

   
 • img_articleVýstava KK Plzeň

  Srdečně zveme všechny příznivce kaktusů a jiných sukulentů na tradiční výstavu Klubu kaktusářů Plzeň, která se koná od soboty, 9.června 2018 od 9h do středy 13.června, 17h na obvyklém místě v Plzni Křižíkovy sady "U Zvonu".

  Letáček k výstavě si můžete stáhnout v pdf ZDE pdf nebo jako dokument ZDE docFormulář pro dovoz rostlin je ke stažení ZDE.

   

   
 • !!! POZOR !!!!!! POZOR !!!!!! POZOR !!!

  Z důvodu rekonstrukce kulturního domu Šeříkovka se koná červnová (7. 6.) , zářiová (13. 9.) a říjnová (11. 10.) schůze stejně jako Kolokvium (15. 9.) v kluturním domu JAS, Jablonského 1254/39, 326 00 Plzeň, Východní Předměstí 326 00  Plzeň.

   
 • Ve čtvrtek 7.června od 16 h (!!! POZOR vyjímečně se jedná o 1.čtvrtek v měsíci !!!) se koná pravidelná ja Mexikočlenská schůze v kulturním zařízení JAS, Jablonského 1254/39 v Plzni na Slovanech v 1.patře v malém sále. Původně plánovaná přednáška Milana Douděry byla na jeho žádost přesunuta na říjen tohoto roku. Přednášku bude mít Jiří Musil, který nás zavede také do Mexika. Přednáška však nebude cestopisem, ale představí nám svých "10 NEJ" zážitků z cesty po Mexiku 2016.