Aktuality

  • Nejbližší členská schůze proběhne ve čtvrtek 8.června 2017 v Kulturním zařízení Šeříkovka. Přivítáme vzácnou návštěvu pana Stuchlíka z Brna. Připravil si pro nás přednášku: Rio Grande do Sul - 2016.

  • Plzeňské kaktusářské kolokvium se koná v sobotu 16. 9. 2017 tradičně v kulturním domě Šeříkovka v Plzni na Slovanech ( Šeříková 2428/13, 326 00 Plzeň). Po burze rostlin a kaktusářských potřeb bude následovat serie krátkých přednášek a praktických ukázek proložená diskuzí na téma výsevů. V předvečer Kolokvia proběhne neformální setkání členů klubu a příznivců klubového fóra ve sbírce Jiřího Musila (Žižkova 1663/45, 301 00 Plzeň).  Po skončení Kolokvia cca od 13 hod je možné navštívit některé sbírky v Plzni a okolí. Detailní program a bližší informace naleznete ZDE ve formě .doc nebo ZDE ve formě pdf.

  • Výstava KK Plzeň

    Srdečně zveme všechny příznivce kaktusů a jiných sukulentů na tradiční výstavu Klubu kaktusářů Plzeň, která se koná od soboty, 10.června 2017 do středy 14.června na obvyklém místě Křižíkovi sady "U Zvonu".

    Letáček k výstavě si můžete stáhnout ZDE  nebo ZDE v pdfFormulář pro dovoz rostlin je ke stažení ZDE.

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.