Přihlásit se  

   

Fórum  

   

Zpravodaje  

   

Seznam čísel PC  

   

Aktuality

Kolokvium 2018

Plzeňské kaktusářské kolokvium se koná v sobotu 15. 9. 2018 v kulturním domě JAS, Jablonského 39, Plzeň 32600. Po burze rostlin a kaktusářských potřeb bude následovat serie krátkých přednášek a praktických ukázek proložená diskuzí "O pikýrování, sázení a přesazování". V předvečer Kolokvia proběhne neformální setkání členů klubu a příznivců klubového fóra ve sbírce Jiřího Musila (Žižkova 1663/45, 301 00 Plzeň).  Možnost přespání v místě konání ve stanu. Po skončení Kolokvia cca od 13 hod je možné navštívit některé sbírky v Plzni a okolí. Detailní program a bližší informace naleznete ZDE.

Seznam otevřených sbírek v sobotu po 13 hod bude umístěn na tomto místě cca týden před konáním akce.

Ubytování je možno si zajistit např zde:

http://www.pension-star.cz/

http://www.svejkpension.cz/ubytovani/

https://www.penzion-slavia.cz/

Členská schůze září 2018

P1040781

Ve čtvrtek 13. září od 16 h se koná pravidelná členská schůze. Z důvodu rekonstrukce Šeříkovky se koná schůze opět v Kulturním zařízení JAS. Se svou ryze pěstitelskou přednáškou k nám přijede Zdeněk Jára ze Štěpánova (Olomouc). Zdeněk je zkušený pěstitel, o čemž jsme se mohli přesvědčit na vlastní oči během našeho zájezdu na Olomoucko před dvěma lety. Máme se tedy na co těšit. A potěšitelné je i to, že zůstane do soboty a aktivně se zúčastní také Kolokvia.

Přátelé, užijte se léta a s těmi, s kterými se nepotkáme na četných letních akcích, se těšíme nashledanou v září. 

Kulturní dům JAS s.r.o., Jablonského 39, Plzeň 32600, http://jasplzen.cz/

https://mapy.cz/s/2FFxo

Nejbližší tramvajové zastávky: linka č. 2 – „Sladkovského, U Duhy“; linka č. 1 – “Jedlová“
Nejbližší trolejbusová zastávka: linka č. 12 – „Sladkovského“

Parkování -  vpřilehlých ulicích nebo nejbližší velké parkoviště TJ Lokomotiva a Bazén Slovany.

Naše sbírky

Vážení přátelé kaktusářské turistiky. Pokud se chystáte navštívit některé sbírky na Plzeňsku, není nic jednoduššího, než se podívat do rubriky "Naše sbírky" a cestu si jednoduše sami naplánovat. Naleznete zde veškěré potřebné informace včetně doporučeného levného ubytování nebo stravování pro větší skupiny. Interaktivní mapa Vám pak pomůže k rychlé orientaci. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a že se sem budete rádi vracet.

   

Nejnovější články

   

Akce pro pěstitele kaktusů a sukulentů

Autor: Josef Skála, Zdroj: http://www.sukulenty-sps.cz/, Kontakt: sukulenty.ic@gmail.com

Jak vložit kalendář do mobilu:

Předpoklad je účet na google (e-mail: xyz@gmail.com). Součástí online služeb od google je totiž mimo jiné i Kalendář.

Další předpoklad - nějaký tzv. chytrý telefon s nainstalovaným kalendářem. Ten může být opět od googlu, ale mám vyzkoušené i další a bezproblémově načítají data z googlekalenáře. Je třeba být i na mobilu ovšem přihlášen na svůj google účet.

Další předpoklad - datové připojení mobilu k internetu. Nebo alespoň občasné připojení telefonu k internetu třeba přes wifi, aby se zaktualizovaly informace v kalendáři

Teď samotné přidání kalendáře. Lze to provést i v pc. Data z kalendáře se objeví i v kalendáři v mobilu, jestliže byly splněny výše uvedené předpoklady. Dole na kalendáři je tlačítko +. Kliknutím na něj si přidáš tento kalendář do svých google kalendářů.

   
Registrace uživatele
Zrušit
   
Copyright © 2018 Klub kaktusářů Plzeň. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.