Aktuality

  • Letošní klubový zájezd se koná ve dnech 20 – 21. 5. 2017 na sever od Brna do oblasti Prostějovska. Hlásit se můžete od březnové členské schůze u pokladníka klubu. Cena byla stanovena na 1200Kč.  Podrobný itinerář je přiložen ZDE. Hlaste se včas, počet účastníků je omezen velikostí autobusu na 35míst.  U p.Malocha bude jen prohlídka sbírky, kterou nás provede p.Králík. Doporučuji každému prohlédnout webové stránky p.Rézla, http://bambusarium.cz/.  Pěstuje bambusy a netradiční druhy ovoce. V případě zájmu doporučuje, aby si každý před příjezdem ověřil dostupnost jednotlivých odrůd. ODJEZD v 5:00 z Anglického nábřeží!

  • Plzeňské kaktusářské kolokvium se koná v sobotu 16.9.2017 tradičně v kulturním domě Šeříkovka v Plzni na Slovanech ( Šeříková 2428/13, 326 00 Plzeň). Po burze rostlin a kaktusářských potřeb bude následovat serie krátkých přednášek a praktických ukázek proložená diskuzí na téma výsevů. V předvečer Kolokvia proběhne neformální setkání členů klubu a příznivců klubového fóra ve sbírce Jiřího Musila (Žižkova 1663/45, 301 00 Plzeň).  Po skončení Kolokvia cca od 13 hod je možné navštívit některé sbírky v Plzni a okolí. Detailní program a bližší informace naleznete ZDE ve formě .doc nebo ZDE ve formě pdf.

Kalendář akcí pro milovníky kaktusů a sukulentů

Zdroj: http://www.sukulenty-sps.cz/, Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jak vložit kalendář do mobilu:

Předpoklad je účet na google (e-mail: něTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Součástí online služeb od google je totiž mimo jiné i Kalendář.

Další předpoklad - nějaký tzv. chytrý telefon s nainstalovaným kalendářem. Ten může být opět od googlu, ale mám vyzkoušené i další a bezproblémově načítají data z googlekalenáře. Je třeba být i na mobilu ovšem přihlášen na svůj google účet.

Další předpoklad - datové připojení mobilu k internetu. Nebo alespoň občasné připojení telefonu k internetu třeba přes wifi, aby se zaktualizovaly informace v kalendáři

Teď samotné přidání kalendáře. Lze to provést i v pc. Data z kalendáře se objeví i v kalendáři v mobilu, jestliže byly splněny výše uvedené předpoklady. Dole na kalendáři je tlačítko +. Kliknutím na něj si přidáš tento kalendář do svých google kalendářů.