• Ve čtvrtek 7. června od 16 h se koná pravidelná členská schůze v Kulturním zařízení JAS. Pozor, z důvodu termínu výstavy se vyjímečně jedná již o první čtvrtek v měsíci. Kromě místa a termínu dochází i ke změně přednášejícího. Milan Douděra bude mít na základě své žádosti přednášku přesunutou do října a přednášku bude mít Jirka Musil. Nebude se ale jednat o cestopis, ale o ohlednutí za "10 Nej z cesty do Mexika 2016".

   

  Kulturní dům JAS s.r.o., Jablonského 39, Plzeň 32600, http://jasplzen.cz/

  https://mapy.cz/s/2FFxo

  Nejbližší tramvajové zastávky: linka č. 2 – „Sladkovského, U Duhy“; linka č. 1 – “Jedlová“
  Nejbližší trolejbusová zastávka: linka č. 12 – „Sladkovského“

  Parkování -  vpřilehlých ulicích, nebo nejbližší velké parkoviště TJ Lokomotiva

  a Bazén Slovany.

   
 • 000Nedělní návštěva

  V červnu se na nedělní návštěvu vydáme k Vaclavu Procházkovi do Černic. Václav má letitou sbírkou plnou krásných rostlin jak kaktusů, tak i sukulentů. Sejdeme se přímo na místě na adrese K Brdci 1, Plzeň-Černice. 

   
 • img_articleVýstava KK Plzeň

  Srdečně zveme všechny příznivce kaktusů a jiných sukulentů na tradiční výstavu Klubu kaktusářů Plzeň, která se koná od soboty, 9. června 2018 od 9 h do středy 13. června, 17 h na obvyklém místě v Plzni Křižíkovy sady "U Zvonu".

  Letáček k výstavě si můžete stáhnout v pdf ZDE pdf nebo jako dokument ZDE docFormulář pro dovoz rostlin je ke stažení ZDE.

   
 • Vážení přátelé kaktusářské turistiky. Pokud se chystáte navštívit některé sbírky na Plzeňsku, není nic jednoduššího, než se podívat do rubriky "Naše sbírky" a cestu si jednoduše sami naplánovat. Naleznete zde veškěré potřebné informace včetně doporučeného levného ubytování nebo stravování pro větší skupiny. Interaktivní mapa Vám pak pomůže k rychlé orientaci. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a že se sem budete rádi vracet.

Kalendář akcí pro milovníky kaktusů a sukulentů

Zdroj: http://www.sukulenty-sps.cz/, Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jak vložit kalendář do mobilu:

Předpoklad je účet na google (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Součástí online služeb od google je totiž mimo jiné i Kalendář.

Další předpoklad - nějaký tzv. chytrý telefon s nainstalovaným kalendářem. Ten může být opět od googlu, ale mám vyzkoušené i další a bezproblémově načítají data z googlekalenáře. Je třeba být i na mobilu ovšem přihlášen na svůj google účet.

Další předpoklad - datové připojení mobilu k internetu. Nebo alespoň občasné připojení telefonu k internetu třeba přes wifi, aby se zaktualizovaly informace v kalendáři

Teď samotné přidání kalendáře. Lze to provést i v pc. Data z kalendáře se objeví i v kalendáři v mobilu, jestliže byly splněny výše uvedené předpoklady. Dole na kalendáři je tlačítko +. Kliknutím na něj si přidáš tento kalendář do svých google kalendářů.